Petycje.OstrowMaz.Net

Składanie petycji:
  • 5c14417f4267d
  • petycje
  • 5c14417f426bb
  • @
  • 5c14417f426f7
  • ostrowmaz.net
  • 5c14417f42733
 

Petycja - Dot. nie likwidowania profesjonalnej sali karate

Czy jesteście przeciw likwidowania profesjonalnej sali karate która funkcjonuje od kilku lat w budynku MOSiR przy ul. Trębickiegona?

Czy tez uważacie że nie można kosztem kilkunastu zawodników dewastować działania kilku klubów i sekcji , które liczą łącznie blisko 400 osób?

Jeżeli podobnie jak inni twierdzisz, że TAK, podaruj swój głos!

Oddając głos poparcia, pomożesz przekonać do inicjatywy Dot. nie likwidowania profesjonalnej sali karate !

Twój głos może coś zmienić!

Tą petycję poparło już osób: 646!

Zobacz listę podpisów i komentarzy »


Podziel się ze znajomymi


Pobierz druk i zbieraj podpisy

Poprzyj inicjatywę

  • Informacja wymagana
    Informacja nie będzie wyświetlana na stronie

Informacje dotyczące tej petycji

W związku z planowaną likwidacją sali sportów walki w budynku MOSiR przy ul. Trębickiego zwracamy się o pozostawienie sali zgodnie z jej przeznaczeniem.
Sala sportów walki została stworzona i specjalistycznie przygotowana ( bardzo droga podłoga oraz mata do karate) aby można było w niej bezpiecznie i profesjonalnie trenować sporty walki.

Obecnie korzystają z niej Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai ( ponad 100 ćwiczących), Klub Boxing Team , sekcja boksu UOLKA oraz grupa młodzieży uprawiająca akrobatykę.
Przeniesienie na tę salę sekcji podnoszenia ciężarów spowoduje dewastację profesjonalnej sali do karate oraz może mieć konsekwencje dla konstrukcji budynku nie mówiąc już o kosztach finansowych.
Około 200 osób korzystających z sali sportów walki oraz kolejne 200 osób korzystających z aerobiku, jogi, pilatesu , sekcji tańca będzie musiało sobie szukać miejsca do treningu.

Apelujemy aby nie burzyć dobrze działających obiektów a dla sekcji podnoszenia ciężarów wygospodarować pomieszczenia, które będą dla nich równie dobre i stworzą warunki dla ich dyscypliny sportu.
Nie można kosztem kilkunastu zawodników dewastować działania kilku klubów i sekcji , które liczą łącznie blisko 400 osób.

Aktualiczacja (22.08.2013)

Informacja
22.08.2013
Burmistrz Miasta Władysław Krzyżanowski zaprasza na spotkanie poświęcone planowanej przez dyrekcję MOSiR nowej organizacji funkcjonowania klubów sportowych.

Sekretarz Miasta
Tadeusz LegackiŹródło: www.ostrowmaz.pl